AMP Web Tasarım Hizmeti

AMP (Accelerated Mobile Pages) web tasarımı, web sitelerinin mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağladığı için, mobil cihaz kullanıcılarının web sitesine erişimini kolaylaştırır. Bu nedenle, AMP web tasarımı, mobil cihaz kullanıcılarına yönelik web siteleri için özellikle önemlidir. AMP web tasarımı hizmetleri, Aslan Tasarım tarafından sunulur. 

 

AMP Web Tasarım İçerik Özellikleri

AMP Web Tasarım Özellikleri

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Özgün Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Hız Aşırtma

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum'a çıkartıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

SEO Etkisi

Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

AMP Web Tasarım için Sıkça Sorulan Sorular

AMP (Accelerated Mobile Pages), Google tarafından Facebook Instant Articles ve Apple News’a rakip olarak geliştirilen açık kaynaklı bir HTML çerçevesidir. AMP, mobil web taraması için optimize edilmiştir ve web sayfalarının daha hızlı yüklenmesine yardımcı olmayı amaçlar. AMP sayfaları, Microsoft Bing veya Cloudflare gibi bir CDN tarafından önbelleğe alınabilir, bu da sayfaların daha hızlı sunulmasını sağlar. AMP, mobil cihazlar için tasarlanmış olsa da masaüstü ve tablet gibi diğer cihaz türlerinde de çalışabilir ve kullanışlı duyarlı tasarım özellikleriyle birlikte gelir. AMP, web sitelerinin hızını artırarak mobil cihaz kullanıcılarının web sitesine erişimini kolaylaştırır. AMP web tasarımı hizmetleri, Aslan Tasarım tarafından sunulur. 

AMP (Accelerated Mobile Pages), mobil web sayfalarının daha hızlı yüklenmesini sağlayan bir teknolojidir. AMP, mobil cihazlar için tasarlanmış olsa da masaüstü ve tablet gibi diğer cihaz türlerinde de çalışabilir ve kullanışlı duyarlı tasarım özellikleriyle birlikte gelir. AMP mobil web sayfaları için aşağıdaki avantajları sağlar:

  • Daha hızlı yükleme süresi
  • Daha iyi kullanıcı deneyimi
  • Daha yüksek arama motoru sıralaması
  • Daha yüksek dönüşüm oranı

AMP avantajları, web sitelerinin ziyaretçilerinin mobil sayfalarına hızlı erişim sağlamalarını ve temel tasarım ilkelerine uygun bir görünümde ve ön planda olmalarını sağlar. AMP web tasarımı hizmetleri, Aslan Tasarım tarafından sunulur.

AMP sayfalarının kendisi bir sıralama faktörü değildir. Ancak, AMP sayfalarının hızlı yükleme süresi, mobil cihaz kullanıcılarının web sitesine erişimini kolaylaştırır ve bu da web sitesinin arama motoru sıralamasını artırabilir. AMP, mobil web sayfaları için aşağıdaki avantajları sağlar:

  • Daha hızlı yükleme süresi
  • Daha iyi kullanıcı deneyimi
  • Daha yüksek arama motoru sıralaması
  • Daha yüksek dönüşüm oranı

Referanslar sayfamızdan AMP Web Tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, 0552 514 1429‘u arayarak veya 0552 514 1429 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Performans

Aslan Tasarım ve Dijital Medya Ajansı Performans Raporu.

Çıkma Oranı

90 %

Dönüşümler

79 %

Eşsiz Ziyaretçi Oranı

68 %

Bazı Referanslarımız

Harbi Gol

Harbi Gol

Web Tasarım

Tekno Aslan

Tekno Aslan

Web Tasarım